دستگاه کپیترفند و راهکارها

روند پیشرفت صنعت چاپ

تاکنون برخی از بزرگترین تغییرات بازار جهانی را تجربه کرده ایم.  موج تحول به انواع صنایع موجود در بازار ضربه می زند و از “تغییر” استقبال می کنند و صنعت چاپ نیز از سهم بزرگی از این تحولات را دارد. امروزه با روند پیشرفت صنایع و تکنولوژی مشتریان تمایل بیشتری به سفارش آنلاین محصولات یا مواد غذایی دارند تا به راحتی درب منزل تحویل بگیرند به جای آنکه  برای صرف شام با وسیله شخصیه خود به روستوران بروند. به همین تریتیب، در صنعت چاپ، دیگر فقط به چاپ های معمولی و هدر دادن مواد مصرفی یا موارد دیگر نمیپردازد. بلکه اشخاص به تکنولوژی های مدرن  و فرصت های جدید جهت گسترش ظرفیت تجارت و کسب و کارشان علاقمند هستند. برای درک صنعت چاپ و همگرایی چاپ و صنعت دیجیتال، در اینجا روند حاکم در صنعت چاپ حاکم را بررسی میکنیم.

سرویس های صنعت چاپ

 

پذیرش فناوری

با توجه به یک گذارش، ۹۳ درصد از فعالان صنعت پرینتر و چاپگر اعتقاد دارند که گسترش در صنعت آن ها اتفاق افتاده است. به این معنی است که، آن ها برای مقابله در بازار رقابتی تکنولوژی های جدید را اتخاذ میکنند. با بهرمندی از تکنولوژی IoT، صنعت چاپ دستگاه های پیشرفته تری را تجربه میکنند که باعث دست یابی به  گردش کار آسان تر میشود. شما میتوانید انتظار رشد چشمگیر بازار ماشین های چاپ چند منظوره را با توجه به تقاضای روز افزون و سریع دستگاه های All in One داشته باشید.

 

امنیت مشتری

صنایع از جمله مراقبت های بهداشتی و آموزشی در حال سرمایگذاری در تکنولوژی هایی هستند که برای جمع آوری اسناد طبقه بندی شده نیاز به اسکن شناسه نیاز مند هستند. این امر به این منظور است که امنیت مشتری یکی از مهمترین عواملی است که در اولین اولویت بسیاری از شرکت های معبتر قرار دارد.

از آنجایی که مشاغل به دنبال راه هایی برای بهبود کارآیی عملکرد از راه دور هستند، ادغام فناوری یکی از جنبه های کلیدی بازار چاپ جدید است که این امکان را میدهد یک فرایند چاپ به صورت سریع و با امنیت بیشتر انجام گیرد.

ادغام فناوری در صنعت چاپ

 

صنعت جوهر افشان

به منظور بهبود روند بازار، توسعه های زیادی در راه کارها و فناوری جوهر افشان صورت گرفته است که این سرویس در تجارت چاپی، بازار بسته بندی و لیبل در حال فعالیت است. این ها مقرون به صرفه هستند، تحویل سریع و کیفیتی را که بازار به منظور سرمایه گذاری در روند گسترش و رشد تجارت آنها نیازمند است را در اختیار میگذارد. در ماه های آینده، ما راه حل های بیشتری از این قبیل را تجربه خواهیم کرد که نیاز های گسترش بیشتری را برآورده خواهد کرد.

 

دیجیتالی شدن

دستگاه های چاپ امکان جدید ضبط اسناد را ارائه میدهد. برای کاربران این امکان فراهم میشود که اسناد خود را به صورت دیجیتال تبدیل کنند و آنها را به روشی کاملا ایمن و بدون نقصان ذخیره میکند. سند دیجیتالی ذخیره شده، به راحتی ارسال، اشتراک گذاری، و به راحتی قابل جستجو هستند. فرایند های اتوماتیک گردش کار که میتواند کاربر را به سیستم متصل کند نیز رشد میکند. به کاربران این امکان را میدهد تا به صورت از راه دور کار کنند و چاپ را از هر نقطه و از هر دستگاهی که نیاز دارند ادامه دهد.

 

تحول در طراحی

آن روزهایی که در پرینت های سنتی یک چاپ پر از عناصر را میخواستیم پشت سر گذاشتیم. امروزه مردم یک تصویر ساده و تمیز را با ظاهر و احساسی زیبا بر روی یک تصویر پیچیده و بسیار گرافیکی استفاده کنند. همچنین، از حداکثر فضای سفید استفاده کنید و یک طرح ساده، تمیز را انتخاب کنیدکه هدف را پوشش دهد. اما کاربران همچنان به چیزی نیاز دارند که میتواند در طراحی آنها کمی شیک و نمادین باشد. اطمینان حاصل کنید که بدون از دست دادن مسیر با طراحی های حداقلی و مرسوم، آن خواسته ها را برآورده کرده اید.

صنعت پرینت و چاپ در دنیای امروز

 

ارائه خدمات ابری مدیریت سرویس های چاپ (Cloud MPS)

حرکت برجسته دیگری که در صنعت چاپ اتفاق می افتد، ارایه خدمات ابری مدیریت سرویس های چاپ  است. تعدادی از رهبران بازار چاپ از جمله لکسمارک (Lexmark)، زیراکس(Xerox) و ریکو  (Ricoh)قبلاً این فناوری را ارائه کرده اند. مدیریت سرویس های چاپ ابری باعث کاهش پیامدهای مدیریت فرضی چاپ می شود. کلیه کارهای چاپی به یک سرور چاپ مجازی ارسال می شود. به این ترتیب، نیاز به سرورهای داخلی را از بین می برد.

سرویس های چاپ

 

تاثیرات فن آوری اطلاعات

مطابق مطالعه Quocirca، Global Print 2025، مشاغل تا سال ۲۰۲۵ بیشتر طرفدار ارائه دهندگان خدمات IT خواهند بود تا عرضه كنندگان چاپ سنتی. برای دستیابی به تخصص، کانال های مشارکت باید تجربه IT خود را برای یک سبد محصولات گسترده تر گسترش دهند. به عنوان مثال، تولید کنندگان کانال بزرگ سازمان ها می توانند ارائه دهندگان فناوری اطلاعات را به طور مؤثر برای دست یابی تخصص در زمینه فروش و پشتیبانی بدست آورند. رهبران مانند Kyocera، Konica در حال حاضر از طریق سرمایه گذاری در گسترش قابلیت های سرویس دهی مدیریت شده خدمات IT خود تغییراتی را ایجاد کرده اند.

 

امکان شخصی سازی چاپ برای کاربران

خیلی مهم هست که یک قدم فراتر روید تا به نسخه های قدیمی تکیه کنید. و با چاپ، شما همیشه یک توقف باز دارید که شخصی سازی است. به این ترتیب، درها را برای مشتریان خود باز می کنید و به آن ها اجازه میدهید امکانات مدرن مورد نیاز را لمس کنند. تکنیک هایی مانند چاپ پوستر سفارشی، آگهی های شخصی سازی شده، ابزار طراحی محصول به صورت کامل بازار چاپی شما را در بر می گیرد. فراهم کردن آزادی و بوم باز بودن آنها می توانند نسخه کاملاً جدیدی از محصولات شما ایجاد کنند. این آزادی را می توان با استفاده از یک ابزار طراح محصول مناسب که به راحتی با فروشگاه الکترونیکی شما ادغام شود فراهم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن