ترفند و راهکارهادستگاه کپی

مزایای پرینت در خانه برای کسب‌ و ‌کارهای متوسط و کوچک | گلیم خود را از آب بیرون بکشید

برون سپاری عملیات‌های چاپی می‌تواند هزینه‌بر باشد. از طرفی، وقتی کار پرینت را به شخص دیگری بسپارید، همیشه تا حدودی نگران کیفیت خروجی‌ها خواهید بود. به همین خاطر، اغلب کسب و کارهای کوچک یا متوسط به پرینت در خانه روی آورده‌اند.

با آسماری همراه باشید تا ۴ مورد از مزایای داشتن دستگاه کپی و پرینت در خانه را بررسی کنیم.

#AsmaryQuote چاپ در خانه، لزوما به «منزل» شما اشاره ندارد. در صنعت کپی و پرینت، همه عملیات‌هایی که داخل یک کسب و کار یا سازمان (بدون برون سپاری) انجام شوند، پرینت خانگی یا In-House Printing گفته می‌شود.

راحتی و آسایشِ کاری

اگر پرینت‌هایتان را در خانه انجام دهید و همه چیز را در اختیار خود نگاه دارید، می‌توانید کارها را با سرعت، بودجه و زمان‌بندی مورد نظرتان هدایت کنید.

در ضمن، می‌توانید کیفیت پروژه را در طول مسیر بررسی کرده و مطمئن شوید که هر بخش دقیقا با انتظاراتتان همخوانی دارد.

این آزادی و انعطافِ کاری، دردسرهای سر و کله زدن با چاپخانه‌ها را کاهش داده و باعث پیش روی امور با آرامش خاطر بیشتری می‌شود.

مزایای پرینت در خانه برای کسب‌ و ‌کارهای متوسط و کوچک | گلیم خود را از آب بیرون بکشید

کنترل هزینه‌ها

چاپخانه‌های دیگر لزوما کم‌ هزینه‌ترین گزینه‌ برای انجام عملیات پرینت شما نیستند. از این گذشته، آن‌ها از طریق قبول چنین پروژه‌هایی کسب درآمد می‌کنند و نباید انتظار تخفیف‌های کلان یا کاهش هزینه‌ها را ازشان داشت.

اما پرینت در خانه از نظر هزینه چاپ آزادی کاملی به شما داده و موجبات کاهش هزینه را هم فراهم می‌کند. در چنین شرایطی، این شمایید که تصمیم می‌گیرید چه چیزی را چاپ، چه بخشی را حذف و از چه تکنیکی استفاده کنید.

حفظ حریم خصوصی

اگر پرینت‌هایتان را در یک جای مشخص انجام دهید، اطلاعات محرمانه‌تان را از افراد متفرقه و محیط‌های پر خطر در امان نگه ‌داشته‌اید.

با این‌که لو رفتن یا سوء استفاده از داده‌های شما توسط یک چاپخانۀ امین بسیار بعید است، اما احتیاط همیشه شرط عقل بوده و بهتر است در شرایط فعلی، کلاه خود را سفت بچسبید.

چاپ در خانه نگرانی درباره ایمنی داده‌ها را به حداقل رسانده و همه چیز را در دایره امن کسب و کارتان نگه می‌دارد.

آسماری توصیه می‌کنید برای افزایش دانش خود در همین زمینه، مقاله «امنیت هارد دیسک دستگاه کپی: چند توصیه ضروری برای افزایش ایمنی اطلاعات» را مطالعه نمایید.

ایجاد گردش کار مفیدتر

یک دستگاه کپی مدرن به واسطه نرم افزارهای داخلی‌اش، به شما اجازه طراحی یک گردش کار و ذخیره اطلاعات مهمی چون تنظیمات پیش فرض و امثالهم را می‌دهد.

با استفاده از چنین امکاناتی می‌توان پالت رنگ هر سفارش یا عملیات پرینت در خانه را به شکل مجزا بررسی، تصحیح یا برای کارهای بعدی ذخیره کرد.

بدین ترتیب، نیازی به اعمال مجدد تنظیمات و ویرایش اطلاعات برای هر چاپ نداشته و گردش کار مفیدتری شکل خواهید داد.

مزایای پرینت در خانه برای کسب‌ و ‌کارهای متوسط و کوچک | گلیم خود را از آب بیرون بکشید

نظر آسماری: آیا خرید پرینتر درون سازمانی منطقی است؟

همان‌طور که اشاره شد، «پرینت در خانه» به همه عملیات‌هایی که بدون نیاز به برون سپاری انجام می‌شوند، گفته می‌شود. حال سوال این‌جاست که خرید دستگاه کپی یا پرینتر درون سازمانی برای کاهش اتکا به چاپخانه‌ها منطقی است؟

از نظر کارشناسان Asmary، با یک انتخاب درست می‌توان کاری کرد که چنین فرآیندی به نفعِ شما تمام شده و بازگشت سرمایه را برایتان تضمین کند.

فقط باید به این مسائل توجه داشته باشید:

  • هزینه‌هایتان را قبل از خرید پرینتر یا دستگاه کپی محاسبه کنید
  • بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید – و نه تبلیغات پر زرق و برق برندها
  • اهمیت ایمنی را برای خود تعریف کنید
  • از همان اول به فکر پشتیبانی باشید

اگر نمی‌دانید که موارد بالا را چطور انجام دهید، مقاله «۴ نکته درباره خرید پرینتر درون سازمانی» را در آسماری مطالعه کنید تا یک راهنمای کامل در اختیارتان باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن