دستگاه کپیترفند و راهکارها

پرینتر RISO VALEZUS T2100

RISO با نام تجاری جدید خود VALEZUS بازار تولید را هدف قرار داده است.

معرفی برند Riso

RISO از راه اندازی VALEZUS ، یک برند جدید چاپگرهای جوهر افشان با سرعت بالا برای بازار تولید و چاپ خبر داده است. RISO با انتشار موفقیت آمیز محصولات اولیه  مارک جدید ، VALEZUS T2100 ، چاپگر SRA3 با سرعت بالا ، در سراسر جهان آغاز به کار کرده است.

یکی از نقاط قوت RISO ، تولید جوهرهایی است که برای تغذیه کاغذ با سرعت بالا و چاپ پر سرعت بهینه شده اند. این RISO را قادر می سازد تا راه حل های چاپ با حجم بالا را ارائه دهد. بر اساس این فناوری ها ، RISO مارک VALEZUS را راه اندازی کرده و بازار تولید چاپ را هدف قرار داد است.

اولین محصول برند جدید VALEZUS  پرینتر جوهر افشان پررنگ با سرعت بالا , مدل  T2100 است.این مدل پرینتر با اتصال موتور جلو و عقب سرعت چاپ دوتایی را تا ۳۲۰ ppm افزایش میدهد. VALEZUS T2100 ردپایی نسبتاً کم حجم و جمع و جور را برای چاپگر تولیدی دارد.

جوهر روغنی به خشک شدن لازم ندارد و این کارباعث کاهش مصرف برق و انرژی میشود.

دستگاه های جدید به دو منبع تغذیه با ظرفیت و گنجایش بسیار بالا مجهز است که هر کدام قادر به تغذیه و جمع کردن ۴۰۰۰ ورقه از مجموع کل ۸۰۰۰ ورقه هستند. این دو واحد منبع تغذیه  را می توان هنگام کار چاپگر جابجا کرد و به کاربران این امکان را می دهد که بدون متوقف کردن کار ، کاغذ را بارگیری کنند.واحد انبار کننده به یک سبد اختصاصی و ماشین هل دهنده مجهز می باشد که انتقال مستقیم به پردازش را بعد از چاپ امکان پذیر میسازد.

این برند (VALEZUS T2100) برنامه های چاپی با حجم بالا مانند چاپ تراکنش در ارائه دهندگان خدمات چاپ ، چاپ داخلی در موسسات مالی ، شرکت های بیمه و دفاتر دولتی را هدف قرار داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن